Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Predaj a požičovňa bicyklov MILAGROS Trnava

Predaj E - elektro bicykle

Pre veľký záujem naších zákazníkov aj o zakúpenie bicyklov práve prichádzame s ponukou predaja značkových bicyklov od Talianskeho výrobcu značky Atala, Whistle, Carraro.

O značke ATALA

Atala znamená veľkú vášeň pre cyklistiku a hlboké medzinárodné know-how, ktoré je nevyhnutným prvkom, ako realizovať všetky výzvy cyklistického trhu a požiadavky aj najnáročnejších cyklistov. Značka sa zrodila v roku 1907 a Atala spomína s veľkou cťou, že vížaz prvého Tour v Taliansku v roku 1909 mal na sebe Atala dres Luigi Ganna. Od roku 1921 Cesare Rizzato, remeselník, staviteľ z Padavy, začal vyrábať bicykle pod značkou Ceriz, neskôr kúpil značku Atala a spoločnosť v roku 2002 prijala meno Atala SpA so sídlom v Monze od roku 2011 je súčasťou Accell Group, európskej jednotke na trhu s bicyklami a cyklistickými doplnkami.

O značke WHISTLE

Whistle je značka skupiny Atala, ale rodák a zakladateľ značky Whistle bol z Colorada. Whistle ponúka horské bicykle, pretekárske a elektrické bicykle. Široká škála dostupných modelov je výsledkom starostlivého prevedenia komponentov a dizajnu a robí túto značku veľmi zaujímavú ako pre športovcov, tak aj pre amatérov.
Whistle je v súčasnej dobe značkou v skupine Atala, rovnako tak ako značka Carraro.

Vieme, že každý jazdec, pretekár, začiatočník, alebo len fanúšik, si zaslúži bicykel, ktorý zaručuje maximálny výkon v každom segmente za prijateľnú cenu.

Našim cieľom je vyrábať technologicky vyspelé bicykle, atraktívny dizajn, vybavené starostlivo vybranými komponentami. 

O značke CARRARO

V roku 1924 sme boli malá dielňa, vytvorená remeselníkom s vášňou pre cyklistiku. Zakladateľ bol Giovanni Carraro. Od tej doby už po tri generácie v rodine Carraro zdieľa vášeň a nadšenie pre navrhovanie a výrobu kvalitných bicyklov a vďaka tejto výšni, sme hrdí, že sme dosiahli náročný cieľ, mať kvalitné bicykle a obstáť na trhu, tomu zodpovedá osemdesiat rokov úspechov v tomto odvetví. Sme silný tím pripravený vyhrať najväčšie výzvy na trhu.  

 

V našej ponuke nájdete kvalitné elektro bicykle rozdelené do troch kategórií:

- HORSKÉ E - BICYKLE

- TREKINGOVÉ E - BICYKLE

- MESTSKÉ E - BICYKLE

 

V prípade ďalších otázok a podrobnejších informácií nás neváhajte kontaktovať:

predajbicyklov@gmail.com 

 


TOPlist